přejít na obsah

Pokud již na vámi zvolenou hodinu nezbylo žádné volné místo, můžete se objednat jako náhradník. Odhlásí-li svou rezervaci některý z klientů objednaný před vámi, potom vás bude náš automatický systém ihned informovat o uvolněném místě na váš email. Služba náhradník vás tedy pouze informuje, uvolní-li se místo na vámi zvolenou hodinu. Pokud váš zájem stále trvá, můžete se na ni poté přihlásit.

Velký sál

Den Datum Čas Druh hodiny Instruktor (zástup) Počet volných míst
Čtvrtek 17.10.2019 16:00–16:55 Fat burner Kristýna Trnavská 14
Čtvrtek 17.10.2019 17:00–17:55 Kruháč Kamil Zasada 21
Čtvrtek 17.10.2019 18:00–18:55 Tae-bo Gabka Ficková 18
Čtvrtek 17.10.2019 19:00–19:55 Step AE Iva Mojžíšková (Barbora Hruzíková ) 20
Čtvrtek 17.10.2019 20:00–20:55 Jumping (povinná rezervace) Barbora Svatá 4
Pátek 18.10.2019 15:00–15:55 Sportovní aerobiková přípravka pro děti !!! povinná rezervace do 12:00 !!! 16
Pátek 18.10.2019 16:00–16:55 Easy Dance Barbora Hruzíková 12
Pátek 18.10.2019 17:00–17:55 Jumping (povinná rezervace) Iva Novotná / Barbora Svatá 15
Pátek 18.10.2019 18:00–18:55 Kruháč Kamil Zasada  (Lenka Maláníková) 23
Pondělí 21.10.2019 16:00–16:55 Aerobic (Masterclass) pro děti !!! povinná rezervace do 12:00 !!! 20
Pondělí 21.10.2019 17:00–17:55 Bodystyling Kamil Zasada 26
Pondělí 21.10.2019 18:00–18:55 PortDeBras Iva Mojžíšková 14
Pondělí 21.10.2019 19:00–19:55 Kruháč Kamil Zasada 9
Pondělí 21.10.2019 20:00–20:55 Jumping (povinná rezervace) Iva Novotná 14
Úterý 22.10.2019 07:00–07:55 TRX (povinná rezervace místa) Kamil Zasada 10
Úterý 22.10.2019 15:00–15:55 Aerobic (Masterclass) pro děti !!! povinná rezervace do 12:00 !!! 20
Úterý 22.10.2019 16:00–16:55 Fat burner Iva Mojžíšková 22
Úterý 22.10.2019 17:00–17:55 Bosu Lenka Maláníková 10
Úterý 22.10.2019 18:00–18:55 Dance AE Iva Mojžíšková 25
Úterý 22.10.2019 19:00–19:55 Cross Training Kamil Zasada 15
Středa 23.10.2019 15:00–15:55 Sportovní aerobiková přípravka pro děti !!! povinná rezervace do 12:00 !!! 19
Středa 23.10.2019 16:00–16:55 Active Training (!! novinka !!) Kristýna Stupková 19
Středa 23.10.2019 17:00–17:55 Bodystyling Kamil Zasada 30
Středa 23.10.2019 18:00–18:55 Basic Step Kamil Zasada 25
Středa 23.10.2019 19:00–19:55 Kruháč Kamil Zasada 18
Středa 23.10.2019 20:00–20:55 Jumping (povinná rezervace) Nikol Vinklerová 15
Čtvrtek 24.10.2019 07:00–07:55 Kruháč (povinná rezervace místa) Kamil Zasada 20
Čtvrtek 24.10.2019 16:00–16:55 Fat burner Kristýna Trnavská 20
Čtvrtek 24.10.2019 17:00–17:55 Kruháč Kamil Zasada 27
Čtvrtek 24.10.2019 18:00–18:55 Tae-bo Gabka Ficková 20
Čtvrtek 24.10.2019 19:00–19:55 Step AE Iva Mojžíšková 20
Čtvrtek 24.10.2019 20:00–20:55 Jumping (povinná rezervace) Barbora Svatá 15

Malý sál

Den Datum Čas Druh hodiny Instruktor (zástup) Počet volných míst
Čtvrtek 17.10.2019 16:00–16:55 PortDeBras Iva Mojžíšková (Kristýna Pořízková) 11
Čtvrtek 17.10.2019 17:00–17:55 Power Joga Věrka Adámková 1
Čtvrtek 17.10.2019 18:00–18:55 Fitball, Overball Lenka Maláníková 9
Čtvrtek 17.10.2019 19:00–19:55 Hatha joga Kamil Zasada 1
Pátek 18.10.2019 06:30–07:25 Pilates (povinná rezervace) Kristýna Stupková 10
Pátek 18.10.2019 16:00–16:55 Pilates REHAB Marcela Janischová 0
Pátek 18.10.2019 17:00–17:55 Power Joga Lucie Svačinová  (Petra Frélichová) 0
Pondělí 21.10.2019 06:30–07:25 Pilates Kristýna Trnavská 10
Pondělí 21.10.2019 16:00–16:55 Zdravá záda Petra Frélichová 0
Pondělí 21.10.2019 17:00–17:55 Hatha joga (uzavřený kurz) Iva Mojžíšková 0
Pondělí 21.10.2019 18:00–18:55 Pilates Marcela Janischová 19
Pondělí 21.10.2019 19:00–19:55 AY FLY Training BASIC Petra Frélichová 12
Úterý 22.10.2019 06:30–07:25 Power Joga (povinná rezervace) Lucie Svačinová 8
Úterý 22.10.2019 15:00–15:55 AY FLY Training pro děti !!! povinná rezervace do 12:00 !!! 13
Úterý 22.10.2019 16:00–16:55 Pilates Marcela Janischová 0
Úterý 22.10.2019 17:00–17:55 Power joga Věrka Adámková 16
Úterý 22.10.2019 18:00–18:55 AY FLY training - POWER Petra Frélichová 10
Úterý 22.10.2019 19:00–19:55 Power Joga Alena Klimková 0
Středa 23.10.2019 16:00–16:55 Joga Blanka Švincová 3
Středa 23.10.2019 17:00–17:55 Pilates Kristýna Trnavská 0
Středa 23.10.2019 18:00–18:55 Zdravá záda Iva Mojžíšková 13
Středa 23.10.2019 19:00–19:55 AY FLY Training (uzavřený kurz) Radka Krátká 0
Čtvrtek 24.10.2019 06:30–07:25 Joga (povinná rezervace) Kristýna Stupková 15
Čtvrtek 24.10.2019 16:00–16:55 PortDeBras Iva Mojžíšková 15
Čtvrtek 24.10.2019 17:00–17:55 Power Joga Věrka Adámková 12
Čtvrtek 24.10.2019 18:00–18:55 Fitball, Overball Lenka Maláníková 15
Čtvrtek 24.10.2019 19:00–19:55 Hatha joga Kamil Zasada 11