přejít na obsah

Pokud již na vámi zvolenou hodinu nezbylo žádné volné místo, můžete se objednat jako náhradník. Odhlásí-li svou rezervaci některý z klientů objednaný před vámi, potom vás bude náš automatický systém ihned informovat o uvolněném místě na váš email. Služba náhradník vás tedy pouze informuje, uvolní-li se místo na vámi zvolenou hodinu. Pokud váš zájem stále trvá, můžete se na ni poté přihlásit.

Velký sál

Den Datum Čas Druh hodiny Instruktor (zástup) Počet volných míst
Pátek 21.02.2020 15:00–15:55 Sportovní aerobiková přípravka pro děti !!! povinná rezervace do 12:00 !!! 18
Pátek 21.02.2020 16:00–16:55 Active Training (!! novinka !!) Kristýna Pořízková (AKCE 50% VSTUPNÉ) 7
Pátek 21.02.2020 17:00–17:55 Bodystyling (!! novinka !!) Barbora Hruzíková (AKCE 50% VSTUPNÉ) 13
Pátek 21.02.2020 18:00–18:55 Kruháč Kamil Zasada 1
Pondělí 24.02.2020 16:00–16:55 Active Training (!! novinka !!) Kristýna Pořízková 10
Pondělí 24.02.2020 17:00–17:55 Bodystyling Kamil Zasada 21
Pondělí 24.02.2020 18:00–18:55 PortDeBras Iva Mojžíšková 14
Pondělí 24.02.2020 19:00–19:55 Kruháč Kamil Zasada 0
Pondělí 24.02.2020 20:00–20:55 Jumping (povinná rezervace) Iva Novotná 0
Úterý 25.02.2020 07:00–07:55 TRX (povinná rezervace) Kamil Zasada 5
Úterý 25.02.2020 15:00–15:55 Aerobic (Masterclass) pro děti !!! povinná rezervace do 12:00 !!! 20
Úterý 25.02.2020 16:00–16:55 Fat burner Iva Mojžíšková 24
Úterý 25.02.2020 17:00–17:55 Bosu Lenka Maláníková 13
Úterý 25.02.2020 18:00–18:55 Dance AE Iva Mojžíšková 25
Úterý 25.02.2020 19:00–19:55 Cross Training Kamil Zasada 9
Středa 26.02.2020 15:00–15:55 Sportovní aerobiková přípravka pro děti !!! povinná rezervace do 12:00 !!! 20
Středa 26.02.2020 16:00–16:55 Active Training Kristýna Stupková 12
Středa 26.02.2020 17:00–17:55 Bodystyling Kamil Zasada 26
Středa 26.02.2020 18:00–18:55 Basic Step Kamil Zasada 24
Středa 26.02.2020 19:00–19:55 Kruháč Kamil Zasada 0
Středa 26.02.2020 20:00–20:55 Jumping (povinná rezervace) Nikol Vinklerová 15
Čtvrtek 27.02.2020 07:00–07:55 Kruháč (povinná rezervace místa) Kamil Zasada 14
Čtvrtek 27.02.2020 16:00–16:55 Fat burner Kristýna Trnavská 20
Čtvrtek 27.02.2020 17:00–17:55 Tabata & Mobility Kamil Zasada 0
Čtvrtek 27.02.2020 18:00–18:55 Tae-bo Gabka Ficková 19
Čtvrtek 27.02.2020 19:00–19:55 Step AE Iva Mojžíšková 20
Čtvrtek 27.02.2020 20:00–20:55 Jumping (povinná rezervace) Barbora Svatá 13
Pátek 28.02.2020 15:00–15:55 Sportovní aerobiková přípravka pro děti !!! povinná rezervace do 12:00 !!! 20
Pátek 28.02.2020 16:00–16:55 Active Training (!! novinka !!) Kristýna Pořízková 15
Pátek 28.02.2020 17:00–17:55 Bodystyling (!! novinka !!) Barbora Hruzíková 15
Pátek 28.02.2020 18:00–18:55 Kruháč Kamil Zasada 23

Malý sál

Den Datum Čas Druh hodiny Instruktor (zástup) Počet volných míst
Pátek 21.02.2020 06:30–07:25 Pilates (povinná rezervace) Kristýna Stupková (Kristýna Trnavská) 14
Pátek 21.02.2020 16:00–16:55 Pilates REHAB Marcela Janischová 3
Pátek 21.02.2020 17:00–17:55 Power Joga Lucie Svačinová 7
Pondělí 24.02.2020 06:30–07:25 Pilates (povinná rezervace) Kristýna Trnavská 8
Pondělí 24.02.2020 16:00–16:55 Zdravá záda Petra Frélichová 14
Pondělí 24.02.2020 17:00–17:55 Hatha joga (uzavřený kurz) Iva Mojžíšková 0
Pondělí 24.02.2020 18:00–18:55 Pilates Marcela Janischová 14
Pondělí 24.02.2020 19:00–19:55 AY FLY Training BASIC Petra Frélichová 8
Úterý 25.02.2020 06:30–07:25 Power Joga (povinná rezervace) Lucie Svačinová 10
Úterý 25.02.2020 15:00–15:55 AY FLY Training pro děti !!! povinná rezervace do 12:00 !!! 9
Úterý 25.02.2020 16:00–16:55 Pilates Marcela Janischová 0
Úterý 25.02.2020 17:00–17:55 Power joga Věrka Adámková 0
Úterý 25.02.2020 18:00–18:55 AY FLY training - POWER Petra Frélichová 10
Úterý 25.02.2020 19:00–19:55 Power Joga Alena Klimková 0
Středa 26.02.2020 16:00–16:55 Joga Petra Buchtová 19
Středa 26.02.2020 17:00–17:55 Pilates Kristýna Trnavská 0
Středa 26.02.2020 18:00–18:55 Zdravá záda Radka Krátká 13
Středa 26.02.2020 19:00–19:55 AY FLY Training - pokročilí Radka Krátká 12
Čtvrtek 27.02.2020 06:30–07:25 Joga (povinná rezervace) Kristýna Stupková 10
Čtvrtek 27.02.2020 16:00–16:55 PortDeBras Iva Mojžíšková 13
Čtvrtek 27.02.2020 17:00–17:55 Power Joga Věrka Adámková 0
Čtvrtek 27.02.2020 18:00–18:55 Fitball, overball Radka Krátká 10
Čtvrtek 27.02.2020 19:00–19:55 Hatha joga Kamil Zasada 14
Pátek 28.02.2020 06:30–07:25 Pilates (povinná rezervace) Kristýna Stupková 20
Pátek 28.02.2020 16:00–16:55 Pilates REHAB Marcela Janischová 6
Pátek 28.02.2020 17:00–17:55 Power Joga Lucie Svačinová 15