přejít na obsah

Pokud již na vámi zvolenou hodinu nezbylo žádné volné místo, můžete se objednat jako náhradník. Odhlásí-li svou rezervaci některý z klientů objednaný před vámi, potom vás bude náš automatický systém ihned informovat o uvolněném místě na váš email. Služba náhradník vás tedy pouze informuje, uvolní-li se místo na vámi zvolenou hodinu. Pokud váš zájem stále trvá, můžete se na ni poté přihlásit.

Velký sál

Den Datum Čas Druh hodiny Instruktor (zástup) Počet volných míst
Středa 23.05.2018 17:00–17:55 Bodystyling Kamil Zasada 9
Středa 23.05.2018 18:00–18:55 Dance AE. Kamil Zasada 20
Středa 23.05.2018 19:00–19:55 Kruháč Kamil Zasada 0
Čtvrtek 24.05.2018 07:00–07:55 Kruháč (povinná rezervace místa) Kamil Zasada 3
Čtvrtek 24.05.2018 16:00–16:55 Fat burner Kristýna Trnavská 13
Čtvrtek 24.05.2018 17:00–17:55 Cross training Kamil Zasada 2
Čtvrtek 24.05.2018 18:00–18:55 Tae-bo Gabka Ficková 19
Čtvrtek 24.05.2018 19:00–19:55 Step AE Iva Mojžíšková 20
Čtvrtek 24.05.2018 20:00–20:55 Jumping Eva Jarošová 16
Pátek 25.05.2018 18:00–18:55 Kruháč Kamil Zasada 2
Neděle 27.05.2018 18:00–18:55 Easy dance Kristýna Trnavská 16
Pondělí 28.05.2018 17:00–17:55 Bodystyling Kamil Zasada 24
Pondělí 28.05.2018 18:00–18:55 PortDeBras Iva Mojžíšková 17
Pondělí 28.05.2018 19:00–19:55 Kruháč Kamil Zasada 0
Pondělí 28.05.2018 20:00–20:55 Jumping Iva Novotná 16
Úterý 29.05.2018 07:00–07:55 TRX (povinná rezervace místa) Kamil Zasada 10
Úterý 29.05.2018 16:00–16:55 Fat burner Iva Mojžíšková 22
Úterý 29.05.2018 17:00–17:55 Bosu Draha Bitnerová 23
Úterý 29.05.2018 18:00–18:55 Dance AE Iva Mojžíšková 24
Úterý 29.05.2018 19:00–19:55 Tae-bo Gabriela Ficková 20
Úterý 29.05.2018 20:00–20:55 Cross Training Kamil Zasada 13
Středa 30.05.2018 17:00–17:55 Bodystyling Kamil Zasada 29
Středa 30.05.2018 18:00–18:55 Dance AE. Kamil Zasada 20
Středa 30.05.2018 19:00–19:55 Kruháč Kamil Zasada 23

Malý sál

Den Datum Čas Druh hodiny Instruktor (zástup) Počet volných míst
Středa 23.05.2018 16:00–16:55 Power joga Lucie Svačinová (Kamil Zasada) 0
Středa 23.05.2018 17:00–17:55 Pilates Šárka Wittichová 8
Středa 23.05.2018 18:00–18:55 AY FLY Training - pokročilí (uzavřený kurz) Radka Krátká 0
Středa 23.05.2018 19:00–19:55 AY Fly Training - mírně pokročilí (uzavřený kurz) Radka Krátká 0
Čtvrtek 24.05.2018 15:00–15:55 AY FLY Training - pro děti Petra Frélichová 6
Čtvrtek 24.05.2018 16:00–16:55 PortDeBras Iva Mojžíšková 13
Čtvrtek 24.05.2018 17:00–17:55 Power Joga Věrka Adámková 0
Čtvrtek 24.05.2018 18:00–18:55 Fitball, Overball Radka Krátká 11
Čtvrtek 24.05.2018 19:00–19:55 Hatha joga Kamil Zasada 13
Pátek 25.05.2018 16:00–16:55 Pilates Marcela Janischová 5
Pátek 25.05.2018 17:00–17:55 Power Joga Lucie Svačinová 0
Pátek 25.05.2018 18:00–18:55 Jumping Jana Macíčková 10
Neděle 27.05.2018 19:00–19:55 AY Fly Traning POWER (povinná rezervace) Radka Krátká 7
Pondělí 28.05.2018 16:00–16:55 Zdravá záda Petra Frélichová 3
Pondělí 28.05.2018 17:00–17:55 Hatha joga (uzavřený kurz) Iva Mojžíšková 0
Pondělí 28.05.2018 18:00–18:55 Pilates Marcela Janischová 13
Pondělí 28.05.2018 19:00–19:55 AY FLY Training - začátečníci (uzavřený kurz) Petra Frélichová 0
Úterý 29.05.2018 15:00–15:55 AY FLY Training pro děti Petra Frélichová 9
Úterý 29.05.2018 16:00–16:55 Pilates Marcela Janischová 0
Úterý 29.05.2018 17:00–17:55 Power joga Věrka Adámková 0
Úterý 29.05.2018 18:00–18:55 AY FLY training - Pilates (nízké sítě) Draha Bitnerová 13
Úterý 29.05.2018 19:00–19:55 Power Joga Alena Klimková 9
Středa 30.05.2018 16:00–16:55 Power joga Lucie Svačinová 10
Středa 30.05.2018 17:00–17:55 Pilates Šárka Wittichová 15
Středa 30.05.2018 18:00–18:55 AY FLY Training - pokročilí (uzavřený kurz) Radka Krátká 0
Středa 30.05.2018 19:00–19:55 AY Fly Training - mírně pokročilí (uzavřený kurz) Radka Krátká 0