přejít na obsah

Pokud již na vámi zvolenou hodinu nezbylo žádné volné místo, můžete se objednat jako náhradník. Odhlásí-li svou rezervaci některý z klientů objednaný před vámi, potom vás bude náš automatický systém ihned informovat o uvolněném místě na váš email. Služba náhradník vás tedy pouze informuje, uvolní-li se místo na vámi zvolenou hodinu. Pokud váš zájem stále trvá, můžete se na ni poté přihlásit.

Velký sál

Den Datum Čas Druh hodiny Instruktor (zástup) Počet volných míst
Úterý 16.07.2019 07:00–07:55 TRX (povinná rezervace místa) Kamil Zasada 9
Úterý 16.07.2019 16:00–16:55 Fat burner Iva Mojžíšková 18
Úterý 16.07.2019 17:00–17:55 Bosu Lenka Maláníková 19
Úterý 16.07.2019 18:00–18:55 Dance AE Iva Mojžíšková 25
Úterý 16.07.2019 19:00–19:55 Cross Training Kamil Zasada 9
Středa 17.07.2019 17:00–17:55 Bodystyling Kamil Zasada 28
Středa 17.07.2019 18:00–18:55 Basic Step Kamil Zasada 22
Středa 17.07.2019 19:00–19:55 Kruháč Kamil Zasada 16
Čtvrtek 18.07.2019 07:00–07:55 Kruháč (povinná rezervace místa) Kamil Zasada 18
Čtvrtek 18.07.2019 16:00–16:55 Fat burner Kristýna Trnavská 19
Čtvrtek 18.07.2019 17:00–17:55 Kruháč Kamil Zasada 27
Čtvrtek 18.07.2019 18:00–18:55 Tae-bo Gabka Ficková 19
Čtvrtek 18.07.2019 19:00–19:55 Step AE Iva Mojžíšková 20
Čtvrtek 18.07.2019 20:00–20:55 Jumping (povinná rezervace) Barbora Svatá 15
Pátek 19.07.2019 18:00–18:55 Kruháč Kamil Zasada 25
Pondělí 22.07.2019 17:00–17:55 Bodystyling Kamil Zasada 29
Pondělí 22.07.2019 18:00–18:55 PortDeBras Iva Mojžíšková 14
Pondělí 22.07.2019 19:00–19:55 Kruháč Kamil Zasada 18
Pondělí 22.07.2019 20:00–20:55 Jumping (povinná rezervace) Iva Novotná 16
Úterý 23.07.2019 07:00–07:55 TRX (povinná rezervace místa) Kamil Zasada 12
Úterý 23.07.2019 16:00–16:55 Fat burner Iva Mojžíšková 22
Úterý 23.07.2019 17:00–17:55 Bosu Lenka Maláníková 20
Úterý 23.07.2019 18:00–18:55 Dance AE Iva Mojžíšková 25
Úterý 23.07.2019 19:00–19:55 Cross Training Kamil Zasada 18

Malý sál

Den Datum Čas Druh hodiny Instruktor (zástup) Počet volných míst
Úterý 16.07.2019 06:30–07:25 Power Joga (povinná rezervace) Lucie Svačinová 5
Úterý 16.07.2019 16:00–16:55 Pilates Marcela Janischová 3
Úterý 16.07.2019 17:00–17:55 Power joga Věrka Adámková 0
Úterý 16.07.2019 18:00–18:55 AY FLY training - nízké sítě Petra Frélichová 10
Středa 17.07.2019 16:00–16:55 Joga Blanka Švincová 1
Středa 17.07.2019 17:00–17:55 Pilates Kristýna Trnavská 6
Středa 17.07.2019 18:00–18:55 AY FLY Training POWER Petra Frélichová 7
Čtvrtek 18.07.2019 06:30–07:25 Joga (povinná rezervace) Kristýna Stupková 13
Čtvrtek 18.07.2019 16:00–16:55 PortDeBras Iva Mojžíšková 14
Čtvrtek 18.07.2019 17:00–17:55 Power Joga Věrka Adámková 1
Čtvrtek 18.07.2019 18:00–18:55 Fitball, Overball Lenka Maláníková 15
Čtvrtek 18.07.2019 19:00–19:55 Hatha joga Kamil Zasada 14
Pátek 19.07.2019 06:30–07:25 Pilates (povinná rezervace) Kristýna Stupková 15
Pátek 19.07.2019 16:00–16:55 Pilates Marcela Janischová 10
Pátek 19.07.2019 17:00–17:55 Power Joga Kristýna Stupková 6
Pondělí 22.07.2019 06:30–07:25 Pilates Kristýna Trnavská 14
Pondělí 22.07.2019 16:00–16:55 Zdravá záda Petra Frélichová 14
Pondělí 22.07.2019 17:00–17:55 Hatha joga Iva Mojžíšková 8
Pondělí 22.07.2019 18:00–18:55 Pilates Marcela Janischová 21
Pondělí 22.07.2019 19:00–19:55 AY FLY Training BASIC (povinná rezervace) Marcela Janischová 10
Úterý 23.07.2019 06:30–07:25 Power Joga (povinná rezervace) Lucie Svačinová 15
Úterý 23.07.2019 16:00–16:55 Pilates Marcela Janischová 15
Úterý 23.07.2019 17:00–17:55 Power joga Věrka Adámková 15
Úterý 23.07.2019 18:00–18:55 AY FLY training - nízké sítě Petra Frélichová 11